×
  • remind me tomorrow
  • remind me next week
  • never remind me
Subscribe to the ANN Newsletter • Wake up every Sunday to a curated list of ANN's most interesting posts of the week. read more

Bottom-Tier Character Tomozaki 2nd Stage (TV 2)

Have you seen this? want to / seen some / seen all

Alternative title:
Bottom-Tier Character Tomozaki 2
Bottom-Tier Character Tomozaki 2: Second Stage
Jaku Chara Tomozaki-kun 2nd Stage (Japanese)
弱キャラ友崎くん 2nd STAGE (Japanese)
Plot Summary: With no written rules, the real world is hard for gamer Tomozaki Fumiya, but he’s about to get the experience he needs from a seasoned player.
Watch Bottom-Tier Character Tomozaki 2nd Stage on: Apple TVApple TV, Amazon VideoAmazon Video, Microsoft StoreMicrosoft Store, CrunchyrollCrunchyroll, Crunchyroll Amazon ChannelCrunchyroll Amazon Channel, JustWatch
User Ratings: 54 ratings have been given [details]
 Masterpiece: 2 votes (dub:1, raw:1)
 Excellent: 3 votes (sub:2, dub:1)
 Very good: 12 votes (sub:10, dub:2)
 Good: 18 votes (sub:15, dub:2, others:1
1 Spanish subtitled
)
 Decent: 11 votes (sub:9, dub:2)
 So-so: 2 votes (dub:2)
 Not really good: 2 votes (sub:1, others:1
1 Russian subtitled
)
 Weak: 2 votes (sub:1, others:1
1 Indonesian subtitled
)
 Bad: -
 Awful: 2 votes (sub:1, raw:1)
 Worst ever: -
Seen in part or in whole by 162 users, rank: #4272 (of 9676)
Median rating: Good
Arithmetic mean: 6.685 (Good−), std. dev.: 1.8138, rank: #5100 (of 9804)
Weighted mean: 6.777 (Good−), rank: #4652 (of 9804) (seen all: 6.87 / seen some: 6.64 / won't finish: 1.00)
Bayesian estimate: 6.913 (Good), rank: #3772 (of 7428)
Vintage: 2024-01-03
Opening Theme:
"Easy? Hard? Shikashite Susume!" by DIALOGUE+
Ending Theme:
"Dareka ja Nai kara" by DIALOGUE+
You can contribute information to this page, but first you must login or register

Japanese staff
Japanese cast
Director: Shinsuke Yanagi
Series Composition: Fumihiko Shimo
Script:
Fumihiko Shimo (eps 1-4, 10, 13)
Shingo Nagai (eps 7, 12)
Yuka Yamada (eps 6, 8-9, 11)
Yūki Yaku (eps 5, 10)
Storyboard:
Akira Nishimori (eps 3, 6, 9)
Atsushi Satō (OP; eps 4, 8)
Keiichi Ishikura (eps 2, 7, 10-12)
Shinsuke Yanagi (ED; ep 1)
Shiyo Hatsumida (eps 5, 13)
Episode Director:
Masayuki Matsumoto (eps 8, 10)
Norihiko Nagahama (ep 4)
Shōto Shinkai (ep 1)
Takanori Yano (ep 7)
Takeyuki Sadohara (ep 2)
Yoshihisa Matsumoto (eps 3, 6)
Unit Director:
Atsushi Satō (OP)
Shinsuke Yanagi (ED)
Original creator: Yūki Yaku
Original Character Design: Fly
Character Design: Akane Yano
Chief Animation Director:
Akane Yano (eps 1-11, 13)
Eri Ogawa (eps 1, 3, 6, 12)
Kenichi Matsumoto (6 episodes
eps 2, 4, 7, 9-11
)

Takahiro Mizuno (6 episodes
eps 5-6, 8-9, 12-13
)

Animation Director:
Akane Yano (OP)
Beom Seok Hong (5 episodes
eps 2, 4, 8, 10, 13
)

Hyeon Suk Min (eps 6, 8, 12)
Hyo Jung An (eps 6, 8, 12)
Hyun Ok Kim (Hanjin Animation; ep 7)
Jeong Soon Kim (Sung San; ep 9)
Ji Taek Lee (Hanjin Animation; ep 5)
Ju Hyeong Eom (Sung San; ep 9)
Kenichi Matsumoto (eps 2, 12)
Kumiko Kawahara (4 episodes
eps 3, 5, 10, 13
)

Min Mi Ahn (Hanjin Animation; ep 11)
Ryuji Tsuzuku (eps 3, 5, 8)
Sang Ho Park (Hanjin Animation; ep 7)
Sang Min Lee (ep 6)
Se Jong Lee (Sung San; ep 9)
Seo Young Ko (Hanjin Animation; ep 7)
Seung Hee Ha (Hanjin Animation; ep 5)
Suk Yoon Lee (Hanjin Animation; ep 7)
Takahiro Mizuno (eps 1, 4)
Yong Sang Kwon (eps 6, 8)
You Seon Hwang (Hanjin Animation; ep 7)
Young Mi Lee (Hanjin Animation; ep 5)
Sound Director: Satoshi Motoyama

2nd Key Animation:
Akira Ōshimizu (ep 1)
Asahi Yoshimura (eps 1-2, 8)
Byung Gon Jeon (eps 8, 12)
Eun Jung Kim (Hanjin Animation; ep 7)
Eun Young Jung (Hanjin Animation; eps 5, 11)
Gab Sung Na (Hanjin Animation; ep 7)
Gyung Hee Heo (Hanjin Animation; ep 7)
Hye Jeong You (UEC; ep 2)
Hye Jung Yoo (Hanjin Animation; ep 7)
In Chul Hwang (ep 6)
Jae Hoon Choi (eps 6, 8, 12)
Jeong Lim Kim (Sung San; ep 3)
Ji Sung Kim (Hanjin Animation; ep 7)
Jun Gyung Chang (Hanjin Animation; ep 7)
Jung Hwa Yoon (Hanjin Animation; ep 7)
Kamozaki (ep 3)
Mal Nam Kim (Sung San; eps 3, 9)
Min Ji Lim (UEC; eps 2, 4)
Min Young Kang (Hanjin Animation; ep 7)
Myoung Ok Park (UEC; ep 4)
Myung Gye Seung (ep 8)
Na La Shin (Sung San; eps 3, 5, 9)
Qi Xin Zhang (SPJ; ep 9)
Ru Lei Fan (SPJ; ep 9)
Ryuji Tsuzuku (ep 1)
Sang Tae Nam (ep 6)
Sayo Kato (eps 2-3, 8)
Seung Hun Oh (Sung San; eps 3, 5)
Seung Hyun Yun (UEC; ep 2)
Shu Jun Xiang (eps 1-2)
Song Jeong Kim (Hanjin Animation; eps 5, 7, 11)
Sun Yeong No (UEC; ep 2)
Sun Young Min (UEC; eps 2, 4)
Tao Atoyama (ep 1)
Xiao Hai Wang (SPJ; ep 9)
Ying Chun Xu (SPJ; ep 9)
Yong Zhu (SPJ; ep 9)
Yūta Suzuhana (eps 1, 5)
3D CG:
Seiya Fuchigami (eps 1-13)
Takeshi Saitō (eps 1-13)
Takuya Sekiguchi (eps 1-13)
Assistant Animation Director: Ryuji Tsuzuku (eps 2, 4)
Assistant Chief Animation Director:
Eri Ogawa (ep 2)
Takahiro Mizuno (ep 2)
Background Art:
Chika Murayama (Olive; ED; eps 1, 6-13)
Mitoyo Watanabe (Olive; eps 1, 10-11)
Momoka Mizuguchi (Olive; eps 1, 6-13)
Shizuka Nozoe (Olive; eps 5-13)
Yō Uchida (Olive; eps 1, 3-4, 6-13)
Yukari Yasuda (Olive; OP; eps 10-12)
Yumi Yokota (Olive; 10 episodes
eps 1-3, 5-8, 10, 12-13
)

Color Coordination:
Anna Naka (eps 1, 5, 9, 13)
Asami Maruyama (eps 3, 6, 12)
Eri Suzuki (ep 4)
Koi Irie (eps 2, 7, 11)
Kōji Usui (OP,ED; eps 8, 10)
Digital Check:
Ami Koyanagi (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6-13)
Ayao Watanabe (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 7-8)
Hyun Ok Choi (ep 12)
Li Lin Zhang (SPJ; ep 9)
Mai Ono (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 7-8)
Mazuki Yamauchi (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6-13)
Satsu Suzuki (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 7-8)
Sayaka Fujita (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6-13)
Shigeru Nishigori (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6-10, 12-13)
Tsukasa Sakurai (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 7-8)
Xue Wang (SPJ; ep 9)
Yuka Kato (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 9-13)
Yuki Satō (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6-13)
Digital Finish Animation:
Aoi Yozakura (ep 9)
Ayaka Kusanagi (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6, 9)
Ayao Watanabe (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6-10)
Etsuyo Satō (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6-13)
Hikari Sasahara (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6-8)
Hinako Roppongi (Tsumugi Akita Anime Lab; ep 8)
Kana Narita (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6-13)
Mugen Narita (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 12-13)
Nami Miyazaki (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6, 8-9, 12)
Reina Itō (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6-13)
Rina Saitō (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6-10, 12-13)
Sayaka Fujita (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6-7, 11)
Shō Chikaraishi (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 9, 12-13)
Thi Kim Phuong Nguyen (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6-13)
Yuki Satō (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6-13)
Digital In-between Animation:
Aoi Yozakura (ep 9)
Ayaka Kusanagi (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6, 9)
Ayao Watanabe (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6-10)
Etsuyo Satō (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6-13)
Hikari Sasahara (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6-8)
Hinako Roppongi (Tsumugi Akita Anime Lab; ep 8)
Kana Narita (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6-13)
Mugen Narita (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 12-13)
Nami Miyazaki (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6, 8-9, 12)
Reina Itō (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6-13)
Rina Saitō (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6-10, 12-13)
Sayaka Fujita (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6-7, 11)
Shō Chikaraishi (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 9, 12-13)
Thi Kim Phuong Nguyen (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6-13)
Yuki Satō (Tsumugi Akita Anime Lab; eps 6-13)
Finish Animation:
Ami Koyanagi (Tsumugi Akita Anime Lab; ep 5)
Anna Naka (ep 1)
Hai Ping Tian (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Hee Jung Kim (Hanjin Animation; eps 5, 7, 11)
Hee Kyoung Kang (Hanjin Animation; eps 5, 7, 11)
Heng Qiang Liu (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Hong Jiao Zhang (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Ji Sung Kim (Hanjin Animation; ep 11)
Jin Hee Oh (Hanjin Animation; eps 5, 7, 11)
Juan Chen (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Kōji Usui (ED)
Li Xin Zhang (Sung San; ep 5)
Mazuki Yamauchi (Tsumugi Akita Anime Lab; ep 5)
Meng Si Zhuang (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Miho Mizobuchi (Tsumugi Akita Anime Lab; ep 5)
Nam-E Gang (Hanjin Animation; eps 5, 7, 11)
Peng Shi (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Ryōgo Takahashi (Tsumugi Akita Anime Lab; ep 5)
Satsu Suzuki (Tsumugi Akita Anime Lab; ep 5)
Seo Jung Lee (Hanjin Animation; eps 5, 7, 11)
Xin Lang Ji (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Yan Zhao (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Yi Yin Wu (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Yoo Kyung Lee (Hanjin Animation; eps 5, 7, 11)
Finish Check:
Anna Naka (eps 1, 5, 9, 13)
Asami Maruyama (eps 3, 6, 12)
Eri Suzuki (ep 4)
Koi Irie (eps 2, 7, 11)
Kōji Usui (OP,ED; eps 8, 10)
In-Between Animation:
Ai Ōsawa (ep 1)
Aiko Tanaka (project No.9; ep 1)
Amami Okada (ep 1)
Asako Arai (Studio PaTHoS; ep 5)
Ayao Watanabe (Tsumugi Akita Anime Lab; ep 5)
Bing Zhi Huang (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Chao Sun (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Chun Hui Li (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Chun Xia Yang (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Chung Suk Go (Hanjin Animation; eps 5, 7, 11)
En Sun Cho (Hanjin Animation; eps 5, 7, 11)
Etsuyo Satō (Tsumugi Akita Anime Lab; ep 5)
Fei Yi Qiu (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Guo Yuan Shen (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Haruyo Sakamoto (Studio PaTHoS; ep 5)
Hiroaki Tomiguchi (Studio PaTHoS; ep 1)
Hong Fei Wang (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Hye Soo Cho (Hanjin Animation; eps 5, 7)
Jie Zhou (HYBRID LABO; ep 1)
Juri Imai (HYBRID LABO; ep 1)
Kaito Arakawa (HYBRID LABO; ep 1)
Kana Narita (Tsumugi Akita Anime Lab; ep 5)
Kei Endo (ep 1)
Keiko Kitayama (ED)
Kenta Sakuma (ep 1)
Kiwami Noguchi (Studio PaTHoS; ep 5)
Kyōka Katsuno (ep 1)
Kyoung Suk So (Hanjin Animation; eps 5, 7)
Mai Shimokawa (Studio PaTHoS; ep 1)
Meng Yue Zhu (HYBRID LABO; ep 1)
Min Dong (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Misaki Nakajima (HYBRID LABO; ep 1)
Mitsuki Hirose (Studio PaTHoS; ep 1)
Qi Xin Zhang (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Rika Tamai (Studio PaTHoS; ep 5)
Rong Rong Zhu (HYBRID LABO; ep 1)
Ru Lei Fan (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Ru Wei Fan (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Rumi Takada (Studio PaTHoS; ep 5)
Sachika Shimada (Tsumugi Akita Anime Lab; ep 5)
Sayaka Fujita (Tsumugi Akita Anime Lab; ep 5)
Shōya Saitō (HYBRID LABO; ep 1)
Shuai Ting Li (HYBRID LABO; ep 1)
Si Jian Zhang (HYBRID LABO; ep 1)
So Yang Yang (Hanjin Animation; eps 5, 7)
Song Wei Qian (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Su Liu (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Thi Kim Phuong Nguyen (Tsumugi Akita Anime Lab; ep 5)
Wei Bing Gu (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Wen Hao Pan (HYBRID LABO; ep 1)
Xia Yoo (Hanjin Animation; eps 7, 11)
Xiang Cao (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Xin Yi Li (HYBRID LABO; ep 1)
Yan Hai (HYBRID LABO; ep 1)
Yasuko Nagura (Studio PaTHoS; ep 1)
Yeon Hee Goh (Hanjin Animation; eps 5, 7, 11)
Ying Chun Xu (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Ying Yun Hou (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Yong Zhu (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Yong Hun Lee (Mabus Animation; ep 6)
Yū Yoshimura (Studio PaTHoS; ep 1)
Yuki Satō (Tsumugi Akita Anime Lab; ep 5)
Yumiko Haneda (HYBRID LABO; ep 1)
Yun Xia Zhao (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Yūya Nishizuka (Studio PaTHoS; ep 1)
Zhong Hui Lin (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
In-Between Check:
Hiroyuki Satō (studio CANDYBOX; ep 2)
Hyun Ok Choi (ep 6)
Jun Zhang (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Ru Jun Fan (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Xiao Hai Wang (Sung San/SPJ; eps 5, 9)
Yoshihiro Seki (eps 1, 7)
Key Animation:
Asahi Yoshimura (ep 3)
Atsushi Satō (OP)
Beom Seok Hong (ep 3)
Bok Jin Kim (eps 8, 12)
Chae Gil Lim (eps 6, 8)
Chang Hyeon Joo (Hanjin Animation; ep 7)
Chang Seob Shin (Hanjin Animation; ep 7)
Daichi Enomoto (eps 1, 5)
Dong Ik Lee (Hanjin Animation; ep 7)
Erina Murakami (ep 8)
Eun Byeong Kim (Hanjin Animation; ep 5)
Fei Lian Di (ep 8)
Giovani Brogli (ep 1)
Hyo Min Seo (Hanjin Animation; ep 7)
Hyun Kook Kang (UEC; eps 2, 4)
Jae Jin Yoo (UEC; ep 4)
Jae Kyung Lee (Sung San; ep 9)
Jae Yong Jang (UEC/Sung San; eps 2, 9)
Jin-Kwang Kim (eps 8, 12)
Kazuyo Tominaga (ep 3)
Keiichi Ishikura (4 episodes
eps 2, 10-11, 13
)

Keiko Kitayama (ED; eps 1, 6-9)
Kumiko Kakoi (ep 3)
Kwang Min An (Hanjin Animation; ep 7)
L 1995 (ep 8)
Mamiko Nakanishi (eps 1-3)
Rika Ōtsu (ep 3)
Rūko Teratani (eps 2-3)
Ryuji Tsuzuku (ep 3)
Sang Min Lee (ep 6)
Sang Tae Nam (ep 6)
Satoru Kurihara (ep 1)
Se Jong Lee (Sung San; eps 3, 5, 9)
Seong Won Hwang (Hanjin Animation; eps 5, 11)
Shōto Shinkai (project No.9; eps 1-2, 9)
Shu Jun Xiang (5 episodes
eps 3-4, 8, 12-13
)

Shun Satō (ep 2)
So I Sim (Hanjin Animation; ep 7)
Soon Young Seo (Hanjin Animation; ep 7)
Sung Ok Cho (UEC; ep 2)
Tae Seon In (UEC; ep 4)
Takahiro Mizuno (ep 1)
Yong Sang Kwon (eps 6, 8, 12)
Yuzuki Sekine (ep 1)
Zi Hao Xuan (project No.9; 6 episodes
eps 1, 5, 8, 10, 12-13
)

Photography:
Harumi Kurihara (Graphinica; eps 1-13)
Ryōko Takashimizu (Graphinica; eps 1-2)
Sōta Nishimaki (Graphinica; ep 1)
Su Hyun Lee (Graphinica; ep 1)
Production Advancement:
Hiroya Fukuda (eps 1, 5)
Nanako Ishii (eps 3-4, 10)
Shuta Okazaki (eps 2, 6, 9, 12)
Takuya Hasegawa (eps 11, 13) 
Production Advancement Assistant: Shuta Okazaki (ep 13)
Production Desk: Nanako Ishii
Setting Production: Jun Hirata
Special Effects: Tomomi Ishihara (eps 1-13)
Theme Song Performance:
Dialogue+ (OP; ED)
Satsuki Miyahara (OP; ED; as a member of DIALOGUE+)
Gen Sato as Fumiya Tomozaki
Hisako Kanemoto as Aoi Hinami

Ai Kayano as Fūka Kikuchi
Ikumi Hasegawa as Manami Nanami
Nene Hieda as Yuzu Izumi
Nobuhiko Okamoto as Shuji Nakamura
Nobunaga Shimazaki as Takahiro Mizusawa
Ryōko Maekawa as Hanabi Natsubayashi
Shuntarō Mizuno as Takei

Ai Kayano as
Althea (ep 10)
Chris (eps 10-11, 13)
Libra (eps 10-11)
Aika Wakuno as Sayaka (eps 8, 12)
Akane Fujita as Tsugumi Narita (eps 1, 7-8, 12)
Gen Sato as Libra (ep 13)
Kaito Takeda as Kyoya Hashiguchi
Kana Ichinose as Mao Kozaki (eps 1, 5)
Kenta Zaima as Tachibana
Minako Satō as Maebashi (ep 10)
Naomi Ōzora as Yuki Seno
Natsumi Hioka as Mika Akiyama (eps 1-2, 4-5)
Natsumi Kawaida as Miyuki Hirabayashi (eps 1-2, 5)
Rina Hidaka as Tomozaki's younger sister (eps 1, 5)
Sae Hiratsuka as Akina (eps 2, 5)
Satoshi Niwa as Kazuya (eps 2, 5)
Sayaka Kaneko as Erika Konno
Shiori Kurosaki as Mutsumi Kawaguchi (eps 2, 5)
Shō Fujisawa as Shō (eps 2, 5)
Shū Natani as Mako (eps 8, 12)
Takeo Ōtsuka as Daichi Matsumoto
Yūki Hirose as Sakura Kashiwazaki
Yumi Uchiyama as Kawamura-sensei (eps 1, 6, 12)
Japanese companies
2nd Key Animation: Grain (ep 1)
Animation Production: project No.9
Editing: Graphinica (ep 1)
Finish Animation:
Grain (ep 1)
One Order (ep 1)
Revival (ep 1)
In-Between Animation:
Grain (ep 1)
Hybrid Labo (ep 1)
One Order (ep 1)
project No.9 (ep 1)
Revival (ep 1)
Studio PaTHoS (ep 1)
Key Animation: project No.9 (ep 1)
Music Production:
APDREAM
Pony Canyon
Photography: Graphinica (ep 1)
Production: Dream Shift
Sound Production: Bit Grooove Promotion
Video Editing: qooop (ep 1)
English cast
English staff
ADR Director: Mike McFarland
Producer: Zach Bolton

Assistant ADR Director: Michelle Rojas
Adam Gibbs as Tomozaki
Faye Mata as Aoi

Amber Connor as Hanabi Natsubayashi
Chris Hackney as Shuji Nakamura
Christina Kelly as Mimimi
Kate Bristol as Yuzu Izumi
Matt Shipman as Takei
Natalie Rose as Fuka Kikuchi
Stephen Fu as Takahiro Mizusawa

Alfie Coy as Sho
Ama Lee as Erika Konno (eps 1-2)
Brittany Lauda as Tomozaki's Little Sister (ep 1)
Brittney Karbowski as Mika Akiyama (eps 1-2)
Celeste Perez as Mako (ep 8)
Eric Vale as Male Game Narrator (ep 1)
Grant Paulsen as Kazuya (eps 2, 5)
Hannah Alyea as Miyuki Hirabayashi (eps 1-2)
Justin Duncan as Kyoya Hashiguchi
Katelyn Gault as Kawamura-sensei
Lisette Monique Diaz as Maebashi (ep 10)
Michelle Rojas as Kizaki
Rissa Mazzuca as Risa
Sarah Wiedenheft as Tsugumi Narita (ep 1)
SuzAnne DeCarma as Mutsumi Kawaguchi
Tristan Bonner as Tachibana (ep 2)

English companies
Internet Streaming: Crunchyroll
French staff
French companies
(none)
Internet Streaming: Crunchyroll
French cast
(none)
Spanish staff
Spanish companies
(none)
Internet Streaming: Crunchyroll (Latin America and Spain)
Spanish cast
(none)
Italian staff
Italian companies
(none)
Internet Streaming: Crunchyroll
Italian cast
(none)
German staff
German companies
(none)
Internet Streaming: Crunchyroll
German cast
(none)
Arabic staff
Arabic companies
(none)
Internet Streaming: Crunchyroll
Arabic cast
(none)
Russian staff
Russian companies
(none)
Internet Streaming: Crunchyroll
Russian cast
(none)
Portuguese staff
Portuguese companies
(none)
Internet Streaming: Crunchyroll (Brazil and Portugal)
Portuguese cast
(none)

This encyclopedia is collaboratively edited by the users of this site
DISCLAIMER add information report an error lookup sources

Compare this anime's credits with others

# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Anime anthology